درد و دلی با نرگس زهرا

سر خوش آن عیدی که آن مولای نور

از کنار کعبه بنماید ظهور

قلب ها را مُهر هم عهدی زند

از حرم بانگ اناالمهدی زند

 

ای پادشه خوبان داد از غم تنهائی

دل بی تو به جان آمد وقت است که باز آئی

 

کاش آقا بیائی و به همگان رخ ماهتابت را بنمائی. ای کاش بیائی و ما را از زنجیر های خود بافته وزر و گنه آزادمان کنی. ای کاش روزی بیاید که چشمان بی نورم به نور الهی تو منور شوند. بیائی و  بساط پوشالی همه مزورین و منافقین را جمع کنی برای همیشه ریشه هایشان بخشکانی. آتش هاشان را خاموش کنی.

مولای من! تو اگر روزی بیائی دیگر مجال حماقت منافقین و دوچهره هارا تنگ و ناپدید خواهی کرد و کیدشان را به خود نادانشان برخواهی گرداند.

آقا جان ! امروز تولد پدرت بود.اینروز مبارکت باشد... آنها که با توسل به دروغ و ریا و زور میخواهند خود را دنباله رو شما معرفی کنند و با تزویر، سبز سادات را به سخره گرفتند در این روز لعنت خداوند بر آنها.

اگر قابل هدایتند هدایتشان فرما و اگر که نیستند نابودشان گردان. آنانی که لباس جد شما را بر تن کردند و با کردارشان عکس راه ایشان را پیمودند و می پیمایند از عذاب هاویه خدایشان رها مکند. آنها که با اموال این ملت برای خود قصرهای شیشه ای میسازند و دم از آزادیهای مدنی میزنند، آنانی که قانون را زیر پا می گذارند و دم از قانون میزنند(قانونی که مامن و ملجا همه انسانها خصوصا انسانهای مظلوم است)

آنان که با دلهای سیاه شیطان زده دم از سرسبزی میزنند و دل به پارچه ها خوش کرده اند، آنان که پول میگیرند تا تخریب کنند هر آنچه سالها برای بدست آوردنشان این ملت زحمت کشیده، آنان که خدمتگذاران حقیقی این ملت را به سخره میگیرند، آنانی که سید بودن را فقط یدک کشیدند و در حزب ابلیس درآمدند، آنانی که با پولهای ملت شام و نهار تبلیغاتی برای پیروزی در انتخاباتشان دادند ،آنان که از جوانان بیگناه و ساده دل برای دستیابی به اهداف ننگینشان پل میسازند و آینده و زندگیشان را به بازی میگیرند و دست آخر فقظ نظاره میکنن، آن گرگها که در لباس میشند. آنان که نماز می خوانند ولی نماز در قلبشان اثر نکرده و هنوز چشمهاشان به دست از خدابیخبران است، آنها که ظاهر دین را بهتر از باطنش به جا می آورند. آنانی که زبانشان باملت است و قلبشان با شیطان. آنها که با کردارشان آتش بر دلهای خانواده های شهدا و جانباز و اسرا میزنند(آتش بر دلهایشان زن) آنها که گفتند یا مهدی و ابلیس بر ایشان لبخند میزند. آنها که با ندانم کاری آبری این ملت با غیرت را میبرند. شیران پیر بازیچه دست روباهکان شده ها و ... و ... و... همه و همه شان را به نفرینت دچار ساز تا برنخیزند برای تیشه به ریشه حقیقت زدن و برای همیشه در خاک سرد محبوسشان گردان تا انسانهای واقعی بسازند خود را و جهان را و پایانی باش بر افسانه پوشالی و خونبار این خفاشان خون آشام این لاشخورها و کفتارها که تنها از آدمیت ظاهری دارند و زبانی... هر سبزی از بهشت نیست ،شاید قلم موی نجس شیطان است که بر بعضی کشیده شده و غرق در نحوستشان کرده ،حتی پس از سالها برصیصا بودن. هر که زبانش با توست و دلش با دنیا فرصتش مده. ای کاش بیائی و زالوها و انگل ها را ریشه کن کنی تا نور بهتر بتابد و برجانهای پر دردمان بهتر اثر کند. این بوهای متعفن زاده شده ز دروغ و ریا و تظاهر همه و همه به لطف آمدنت جایشان را به عطر دلنشین نرگس خواهند داد. نرگس بهشتی... آقا جان بیا با شال سبزت عمق این رنگ (که نه فقط رنگ بلکه جذبه ای از بهشت خدا) را به جهانیان بنما تا بدانند همه ملعبه دست شیطان رجیمند و لاجرم با او در جهنم سیاهی تا ابد الدهر همزنجیر خواهند شد. دوزخی که هزاران سال در آتشش دمیده اند تا سیه گردد مانند دلهاشان ...

 

مهدی جان کی میائی خسته شدیم از اینهمه دیوان و ددان که در معیت انسان هر ظلمی را بر جانها روا می دارند.

 

چند بار باید دل را صفا دهیم و چند بار باید مروه خشک و تهی دنیا را جستجو کنیم ؟ خدایا چشمه زمزم ما کی می جوشد؟ یا صاحب الزمان ! ای زلال معرفت خداوندی! تشنه ایم ، سیرابمان کن ، زرد و پژمرده ایم سبز و شادابمان کن.

آقا تو را قسم به شهیدان ظهور کن

 

بارالها در آستانه بهار ، صفای بهاررا در دل و جان ما ارزانی کن  و دعای حول حالنا الی احسن الحال رادر حق بندگانت اجابت فرما.

آمین یا رب العالمین

------------------------------------------

پی نوشت:

دوستان عزیز تر از جان! نمیدونم وبلاگم چه مشکلی پیدا کرده که روی بعضی لز سیستمها جدیدنرین مطلبی که آپ کردم لود نمیشه و مطالب قبلی نمایش داده میشه، لطف کنید و اگر خواستید مطالب جدید رو بخونید از عناوین مطلب که در سمت راست وبلاگ درج شده آخرینش رو انتخاب کنید و اونو بخونید.گریهگریهگریهگریهگریهگریه

راستی کسی نمیدونه باید چه جوری درستش کنم؟!فکر کنم ایراد از server باشه...استرسکمک کمک

/ 3 نظر / 27 بازدید
سبزی فروش

بسم الله الرحمن الرحیم درود بر شما خدا قوت بده انشاءالله سال ظهور مهدی فاطمه(عج)[گل][گل]

مسعود قلعه

سلام عیدت مبارک. صد سال زندگی توام با سربلندی و سلامتی را برای شما آرزومندم. ضمناَ تقصیر سیستم عامل نیست بلکه مشکل از آی اس پی سرویس دهنده است. پارس آن لاین هم این مشکل را دارد. یا علی مدد

محمد سیاح

راستشو بگو این عکسو از کجا آوردی خیلی قشنگ بود