اخبار جدید و کوتاه

یولادعای جالب آخرین سفیر اسرائیل در ایران برای موسوی؛
حمایت اسرائیل از موسوی به صرفه تر از جنگ با ایران است

شیطانبیچاره موسوی خودشم خبر نداره شده کاچی به از هیچی!!!! جالبه بدونید در نظر سنجی جدید انجام شده موسوی فقط ٢% محبوبیت کسب کرده در بین سران فتنه!!!

یه بیانیه هم داده جدیدا و طرفدارانش رو به صبر و استقامت دعوت کرده!!!!! آخه بنده خدا مهندس دیگه راهی براش نمونده. میخواد توی این فرصت یه گلی از یه گوری پیدا کنه بگیره سرش.پس بچرخ تا بچرخیم!! تا شما صبر میکنین ما هم مملکت رو میسازیم. دستتون درد نکنه بازم صبر کنین تا ما ز غوره حلوائی بسازیم که از شیرینیش حلقومتون برای همیشه مسدود بشه ان شا الله .

یولهر دم از این باغ بری میرسد؛
فرزند فائزه هاشمی در فرودگاه امام بازداشت شد
همزمان با بازداشت فرزند فائزه، محسن هاشمی رفسنجانی نیز روز گذشته به همراه خانواده خود، تهران را به مقصد ژنو ترک کرد. پیش از این برخی منابع از گذراندن تعطیلات محسن هاشمی در ویلای خانوادگی وی در سوییس خبر داده بودند.

شیطانبلاخره علاج واقعه قبل از وقوع باید کرد. یکی نیست به این بابا بگه اگه کاری نکردی پس چرا فلنگ رو بستی زدی به چاک؟! اونم با خانواده؟ نکنه همتون این کاره این؟

یولرهبر معظم انقلاب در پیام نوروزی؛
سال 88، سال سربلندی ملت در امتحانی بزرگ بود/ سال 89، سال همت و کار مضاعف است

شیطانتا کور بشه چشم حسود .اونا که میگن ما بیشماریم حالا تلاشمونو دو برابر میکنیم تا جونشون دراد... جانم فدای رهبر. ما همه سرباز رهبریم

یولدر دیدار دانشجویان طیف افراطی تحکیم وحدت؛
رقیب آراء باطله مدعی جمهوریت نظام شد!
چون متاسفانه جمهوری اسلامی از مسیر خود منحرف شده بود، تلاش کردیم و می کنیم تا جمهوریت به معنای واقعی خود یعنی متکی بر رای مردم به صورت درست اجرا شود!

شیطانحتما فهمیدین این اظهار فضل از جانب کیه؟ بله، شیخ ساده لوح کبیر مهدی کروبی!

چه جلافتا!!!! یکی نیست بگه تو اصلا میدونی جمهوریت رو با کدوم جیم مینویسن؟! تازه این مملکت انقدر کارشناس زبده بیطرف داره که نیاز به کارشناسی ساده لوحی مثل شما نداشته باشه. شما همون بهتر که در امر شریف کاسبی با اموال مردم کمک حال خانومتون باشید.قهقهه

یولتوصیه عجیب هاشمی به معترضان برای اخلال، در آستانه چهارشنبه سوری!
من هرگز از آنها نمی‌خواهم ساکت باشند. باید حرفشان را بزنند ولی ما باید به‌گونه‌ای صحبت کنیم که دشمنان خارجی و استکبار که در کمین ما هستند سوء‌استفاده نکنند، یا بهانه‌ای به دست کسانی که در داخل هستند و می‌خواهند فضا را امنیتی کنند ندهیم.سبز

شیطانمثلا با ترقه های مهیب یا به آتش کشیدن اموال عمومی چه طوره؟ شما بهتره اول طیف مخاطبتون رو مشخص کنید یعنی هر کسی که اعتراض داره اعتراضش شاید وارد نباشه. چرا برای این قبیل افراد هم حق ایجاد میکنی؟کلافه تو که هوش سیاسی داشتی اینجور از کار درومدی، واویلا به بقیه!!!!!!! عمو یکی از اون تقه ها رو بندازن زیر پات سکته میکنی افقی میشی!!خیال باطل

یولجواد لاریجانی جور علی را کشید!
رفتار هاشمی در خروج جریان اصلاحات علیه نظام موثر بود
لاریجانی گفت: مشی سیاسی خطا آلود و مملو از عصبانیت جناب آقای هاشمی رفسنجانی که ایشان پس از شکست در انتخابات نهم از خود نشان دادند، در کشاندن جریان اصلاح طلبی به ورطه نفاق و خروج علیه نظام موثر بود.

شیطانآی گل گفتی! از قدیم گفتن از ماست که بر ماست. کی جرات داره باهاش رودر رو بشه؟ هیپنوتیزم

یولتهاجم فرهنگی به روایت سردار نقدی؛
مهاجرانی در زمان وزارتش شخصا برای ساختن فیلمهای ضدنظام سفارش می‌داد
وزیر ارشاد دولت اسبق که الان پناهنده شده، چک پول داخل پاکت می گذاشت و می رفت به خانه فیلم سازانی که با انقلاب زاویه داشتند وعلیه ارزش ها شخصا سفارش فیلم می داد. ما اینها را اطلاع داشتیم

شیطانیکی نبود جلوی این منحط رو بگیره؟ همیشه باید از یک جا ١٠٠ بار گزیده بشیم تا درس بگیریم؟ چقدر چوب بیتفاوتی نسبت به وقایع اطراف رو باید بخوریم؟ همون سال ها میشو پرونده این بابا رو داد زیر بغلش و از دولت شوتش کرد بیرون. آخه آدم چی بگه. اگر دردم یکی بودی چه بودی؟؟؟؟؟

یولقول یک آقازاده به رسانه های بیگانه؛
اگر پدر رأی بیاورد اختیارات رهبری را کاهش می دهد
در انتخابات نهم ریاست جمهوری فرزند یکی از کاندیداها به رسانه های خارجی مبالغی پول داده تا تبلیغ کنند که اگر پدرش رأی بیاورد اختیارات رهبری را کاهش خواهد داد، همین فرد برای هزینه انتخابات، از پیمانکارانی که با یک شرکت وابسته به شرکت ملی نفت قرار داد داشتند چندین میلیون دلار أخذ نموده است.

شیطاندزد سر گردنه که میگن به این میگن!! از اسم باباش استفاده کرده میلیاردرتر شده !! دزد که بزنه به شاه دزد اینجوریه!! باباش که رای نیاورد ولی پسرش که سیبیلاش چرب شد این همش!!!

یولجزئیات تازه از فعالیتهای جاسوسی اینترنتی؛
کودتای اینترنتی در ید قدرت سپاه
اگر می توانی سایت leader.ir(پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری) را بزن و جمهوری سبز را (روی آن) بالا ببر. من دنیا رو باهاش می ترکونم... شاهکاره. میگوئیم جنبش سبز اینکار را کرده و تو بوق و کرنا می کنیم. منهم 42 ساعته (از کشور) خارجت می کنم.»

شیطانبه همین راحتی؟ حالا مشروح خبر:

طرح جاسوسی موسوم به «مبارزه با سانسور»
سایت اصلی این گروه، iraniazadcom نام داشته و معروف به «کمیته مبارزه با سانسور در جمهوری اسلامی» یا «ایران پروکسی» می باشد. گستره فعالیت این شبکه بسیار فراگیر بوده و موارد ذیل را شامل می شده است:
1- تولید و انتشار فیلتر شکن.
2- میزبانی، پشتیبانی و تامین امنیت اینترنتی (ثبت دامین، هاستینگ و سکیوریتی) از مجموعه سایت های به اصطلاح فعال در زمینه حقوق بشر.
3- استفاده از هکر یا گروه های هکری برای حمله به سایت های حیاتی ارگان های دولتی و شخصیت های عالیرتبه نظام.
4- انتقال متهمین یا فعالین سیاسی به خارج از کشور.

براساس تحقیقات اطلاعاتی به عمل آمده، برخی از سرگروه های شبکه جاسوسی سیا به نام های بابک خرمدین، رضا، دیوید، کامران شناسایی شده اند. در یک نمای کلی، بابک خرمدین مسئول گروه و مرتبط با رادیو فردا، رضا مدیر روبوتهای فیلتر شکن ها و لینک نمودن برخی ارتباطات مانند مصاحبه با رادیو فردا یا بی بی سی یا رادیو اسرائیل، دیوید برنامه نویس و طراح سایت و کامران مسئول تامین امنیت سرورها می باشند. تمام این گروه از طریق بابک خرمدین با سازمان سیا مرتبط می باشند و هزینه های سخت افزاری این مجموعه توسط رادیو فردا به عنوان واسطه رسمی سازمان سیا پرداخت می شده است.

شیطانتُف به روی همشون.سبز

یولکاسپین ماکان، نامزد ندا آقاسلطان در انگلستان، آمریکا و اکنون در راه اسراییل
در حالی که انتشار جزئیات جدیدی از نحوه قتل ندا آقاسلطان، بسیاری از ناظران سیاسی را به این نتیجه رسانده که این قتل با برنامه قبلی صورت گرفته است، کاسپین ماکان، نامزد ندا، به تل‌آویو می‌رود تا با مسئولان رژیم صهیونیستی دیدار کند.

شیطان از اولشم معلوم بود که این دختر بینوا طعمه این اراذلها شده. حالا یک سوال مهمی هم اینجا هست که اصولا آرش حجازی مترجم کتابهای کوئلو چطور در زمان این حادثه بالای سر ندا حاظر شده؟ همه جای این قصه بوداره.

این را هم بخوانید:

خانواده آقاسلطان:ماکان از ما نیست       

مادرندا آقا سلطان، از سفر کاسپین ماکان، نامزد ندا آقا سلطان به اسرائیل انتقاد کرد و گفت که ماکان نماینده نداو خانواده آقا سلطان نیست.

به گزارش رادیو فردا هاجر رستمی مطلق، مادر ندا گفت که نامزد ندا بودن این حق را برای کاسپین ماکان ایجاد نمی کند که به اسرائیل سفر و با شیمون پرز دیدار کند و با سوء استفاده از نام ندا، خود را نماینده مردم ایران بخواند.

در روزهای اخیر خبرهایی همراه با تصاویر دیدار کاسپین ماکان با شیمون پرز، رئیس جمهوری اسرائیل منتشر شد.

مادر ندا آقا سلطان با تایید آشنایی و نامزدی دخترش با کاسپین ماکان گفت: "ندا و کاسپین 20 فروردین ماه آشنا شدند و این آشنایی بعد از دوماه به مرحله نامزدی رسیده بود. یعنی بحث خواستگاری مطرح شده بود و قرار بود رسما با هم ازدواج کنند و اگر ندا کشته نشده بود او و کاسپین با هم ازدواج می کردند، اما حتی این نزدیکی و نامزدی نیز، چنین حقی را به کاسپین نمی دهد که از نام ندا سوء استفاده کند."

خانم رستمی مطلق با ابراز تاسف از سفر کاسپین ماکان به اسرائیل گفت: "نباید چنین کاری می کرد و قبل از شما من با خود کاسپین تلفنی صحبت کردم و به خود او هم گفتم که "با این کار خودت را خراب کردی، ندا را خراب نکن و از نام ندا سوء استفاده نکن. اسرائیل جایگاهی بین مردم ایران ندارد و تو با این کار خودت را منفور و وجهه ات را خراب کردی."

هدی آقا سلطان، خواهر ندا نیز تاکید کرد که کارها و سخنان کاسپین ماکان باید به حساب شخصی خود او گذاشته شود و کارهای او هیچ ارتباطی به ندا و خانواده آقا سلطان ندارد.

 

شیطانبه نظر شما قضیه نمیتونه یه تسویه حساب شخصی هم باشه؟!! به هر حال از مرگ ندا خیلی ها سود انگلی بردند که امیدواریم به زودی دستهاشون روبشه...

نظر نذاشته نکنه بری بیرون...

/ 12 نظر / 33 بازدید
نمایش نظرات قبلی
شفیق

من پاسخ به سفیر اسرائیل را اینجور میدهم که اسرائیل از دولت ما میترسد و میخواهد مردم ایران را به جان هم بیندازد ولی به امید خداتا حالا نتوانسته هیچ لتی کند چون بهترین رهبر ورئیس جمهور راداریم. مرگ بر آمریکا واسرائیل

خاکی

سلام . سال پر بار و پر برکتی را برای شما ارزومندم. خدایی باشید[گل][لبخند]

جملات زیبا

سلام دوست قدیمی سال نو بر شما و خانواده محترمت مبارک ببخش مسافرت بودم و نشد که خدمت برسم برای عرض ادب موفق باشی و شاد یا علی محمد

سبزی فروش

بنام خدا سلام رفیقم خدا قوت جالب بود[گل][گل][گل]

Neo

یه روبوت باحال ادش کنید بعد یه آیدی بهش بدید عکس بغل آیدی رو می گیره به شکل باحال پس می ده بهتون ID : neo.pic2ascii

حمید رضا

با سلام و احترام و تبریک مجدد سال نو انشاالله که سال خوبی رو آغاز کرده باشید دزفول خیلی خوش گذشت یادش بخیر

گمنام

سلام جناب سیاسی جان.[نیشخند]ببخشید مسافرت بودم نتونستم بیام و فیض ببرم.ان شا الله که سال خوبی رو شروع کرده باشین.زیارتتون به مناطق عشق هم قبول باشه.ان شا الله که با تلاش مضاعفمون پوز دشمنامونو به گل می مالیم.موفق پیروز و سیاسییی باشین.

خیلی ببخشید اشتباهی براتون کامنت گذاشتم شرمنده

سبزی فروش

بنام خدا اللهم صل علی محمد وال محمد درود بر شما که روشنگری می نمایید خدا قوت راستی از هر مطلب وبلاگم که خواستی می توانی استفاده کنی ،هر وقت به دفعاتی که بخواهی.. یاعلی

محمد سیاح

تیکه هات منو کشته[قهقهه]