گروههای تروریستی یا سیاه نمائی بزرگ بشری؟!

 

شاید برای خیلی ها سوال شده باشه که اصولا ایجاد گرو های تروریستی نسبتا نوظهور در غالب قومیت های دینی و مذهبی چه دلیلی داره؟

در این مقاله به طور اجمالی و از چند بعد این قضیه رو تحلیل می کنیم .

 

اگر کسی سیمای واقعی دین اسلام رو درک کنه هرگز از اون دست نخواهد کشید. این حقیقت که اسلام ناب و خصوصا مذهب تشیع به شدت با استعمار و کفر و بی عدالتی مخالفه و انقدر نورانیه که اگه همه گیر بشه دیگه جائی برای بدکاران نمی گذاره، باعث می شه که همیشه لرزه بر اندام دنیای کفر بیندازه. و اونها رو عمیقا به فکر پیدا کردن راه چاره ای برای جلوگیری از این مساله بیندازه. همواره شما با بررسی تاریخ می تونید بر این امر صحه بگذارید. راه های مختلفی مثل انواع  کودتا در کشورهای اسلامی برای براندازی حکومت های اسلامی، جنگ نرم رسانه ای و تبلیغاتی ، استفاده از انواع جنگ افزارها و وارد جنگ شدن با کشورهای مسلمان (مثل نسل کشی مسلمانان  بوسنی و هرزگووین ، عراق، فلسطین،لبنان)، تطمیع حکام کشورهای اسلامی و معمولا عربی (مثل آل سعود که ان شاء الله به زودی تبدیل به آل سقوط بشه یا سلطان حسین شاه قدیم اردن یا حسنی مبارک حاکم مصر)، تهاجم فرهنگی پیدا و پنهان، ایجاد ناامنی در کشورهای مختلف اسلامی برای ضربه زدن به وجهه اونها و  ...(مثل جریان فتنه اخیر که اگه هیچ سودی نداشت لااقل به چهره ایران ضربه زد،البته کوتاه مدت و الان ایران حتی موقعیتش از قبل هم بیشتر تثبیت شده). ایجاد فرقه های التقاطی و منحرف و حمایت از فرقه های غلط (اشاره به فرقه ضاله بهائیت و همچنین پر و بال دادن به انحطاطات فکری وهابیون جهت تخریب اسلام ناب و واقعی)

 

اما اکثر این روش ها محدود میشه به مرزهای یک کشور خاصی که روشها در اون استعمال میشه.

پس باید به دنبال راهی باشند که توسط اون از درون اسلام رو هدف بگیره و وجهه مسلمانها رو به قدری در اذهان و دیده های مردم کریه و زشت نشون بده که نه تنها کسی هوس مسلمان شدن به سرش نزنه بلکه سایه مسلمانها رو هم با تیر بزنه. قبلا اشکال ضعیف تری ازین نوع رو دیدیم. مثلا تبلیغات منفی در مورد مسلمانان و کشورهای اسلامی. بدبخت و ضعیف و زیر دست نگه داشتن اونها، وابسته کردن اونها به خودشون در حدی که حتی گندم هم نتونن تولید کنن که نون بخورن چه رسد به کارهای بزرگ علمی و بشری(اونطور که مصداقشو همیشه در تاریخ ایران دیدیم) اونها گاهی فیلم های ضد اسلامی می سازن که اسلام رو دینی عقب مونده و متحجر نشون بدن یا گاهی کاریکاتور موهن می کشن تا مسلمونها رو تحقیر کنن. گاهی کلمات مقدسی مثل الله رو بر روی کالاهای مختلف درج می کنن. از ورود دختران محجبه به مدارس و دانشگاه و ... جلوگیری می کنن. بازی های رایانه ای ضد اسلامی می سازن تا از همون کودکی فرزندانشون رو مسلمان ستیز بار بیارن. چرا؟

 چون نباید اسلام بین جهانیان جا بیفته ، چون نباید مردم به حقیقت واقعی اسلام پی ببرن و همیشه می خوان که اسلام و مسلمان در انزوا باشه. چراکه اگر اسلام قدرت بگیره جائی برای اونها وجود نخواهد داشت و منافعشون به کلی نابود میشه. تمام این راهها هر روز داره باز هم توسط اونها پیموده میشه. ولی هنوز اسلام در حال رشده. در قلب کفر و فساد کشورهای اروپائی و آمریکایی هر روز تعدادی  از افراد هستن که به اسلام ناب محمدی روی میارن. گفته میشه فرانسه تا 40 سال آینده مبدل به یک کشور اسلامی میشه و دولت های فرانسه می بینید که جدیدا در سالهای اخیر تا چه حد با مسلمانان در کشورشون زشت رفتار میکنند و اونها رو دائم تحقیر میکنن. سارکوزی شاید یکی از تند رو ترین مقامات فرانسوی در قبال اسلام و ایرانه و در این مدت کاملا با دولت های شیطان صفت آمریکا و انگلستان و آلمان همخط بوده. اما باز هم این روش ها کارگر نیست...

پس باید راه بهتری رو پیدا کنن. بهترین راه اینه که از درون و از خودشون بر ضد خودشون استفاده کنن. برای این منظور اومدن و فکر شیطانی ای رو پایه ریزی کردن. اونها افراد جانی ای رو به کار گرفتن برای رسیدن به مقاصدشون. افرادی که به ظاهر مسلمانند ولی از مسلمانی فقط ریشی دارند!!

طالبان و  القاعده دو نمونه بارز این جنایت شیطانی هستند. کسانی که به شدت دچار تحجر هستند و اسلام رو هرگز نفهمیدند. شخصی مثل اسامه بن لادن که به هیچ وجه هیچگونه از معیارهای حقیقی مسلمانان رو نداره.

در خفا بهشون امکانات میدن ،طرح میدن ، نقشه میدن و در ظاهر اونها رو تروریست و دشمن بشریت معرفی می کنن . همه جا عکس های اونها رو چاپ می کنن در حالی که پرچم لا اله الا الله دستشونه . فیلمهاشونو نشون میدن که با ادای الله اکبر سر افراد بیگناه رو مثل گوسفند میبرن و یا گلوله باران میکنن.

این پست ترین روشه. برج دو قلو در یازده سپتامبر در حالی منفجر شد که دولتمردان آمریکائی و به ویژه صهیونیست ها کاملا از رخدادش باخبر بودن و می خواستند که با این فریب کثیف و این دروغ بزرگ توجیهی برای جهانگشائیهای بعدیشون پیدا کنن. گرچه بیشتر مردم جهان دروغ های اونها رو باور نکردن ولی اونها از این مجال استفاده کردن و با منصوب کردن این جنایت کاملا صهیونیستی به گروه القاعده بهانه ای برای حمله به کشورهای دیگه پیدا کردن.

اونها از طریق مانوور دادن روی این شخصیت های افراطی و تند رو و مسلمان معرفی کردنشون، سعی کردن چهره اسلام و مسلمان رو در ذهن جهانیان کریه و خونین معرفی کنن و شیاطینی از جنس اسلام!!!! خلق کنن در اذهان. تا همگان فکر کنن که اسلام ضد بشریه و مسلمانان آدم کش و قاتل و جانی و تروریست هستن. در ضمن خیلی خطرناک و مخوف  و حتی سازمانهای جاسوسی آمریکا هم از پس آدمی مثل بن لادن بر نمیاد!!اغراق آمیز به نظر میاد ولی  شاید الان بن لادن خیلی راحت در ویلای خودش در آمریکا لم داده روی کاناپه و داره به همراه دوستان سیاستباز آمریکائیش از شبکه های بین المللی اخبار دروغین رو راجع به خودش میشنوه !!!

اخیرا هم می خواستن یک گروه طالبان دیگه ای رو کم کم در ایران ایجاد کنن. در واقع برای شروع فقط بمب گذاری کافیه. اما بعد از اون یواش یواش خطوط دیگه ای هم رو میشه و گروهک ریگی تبدیل می شد به شبه نظامیان ریگی که همه ابناء بشر رو تهدید می کنه و باید نابود بشه، لطفا به تصاویر زیر و پرچم

لا اله الا الله دقت کنید، این تصویر متعلق به جنایات گروه ریگیه:

شما خودتون رو بگذارید به جای مردم غیر مسلمان جهان ، با دیدن این تصاویر و اون پرچم و نوشته چه حسی در شما در مورد مسلمانان ایجاد میشه؟ کمترینش اینه که مسلمانها  رو آدمکش،وحشی و قصی درک کنید و از اونها متنفر بشید . این کمترینشه.

آتش زدن مساجد و  توهین به نمازگذاران ، ضرب و شتم اونها در کوچه و خیابان و دانشگاه و ... در کشورهای غربی همه از تبعات همین سیاه نمائی شیطانیه. در مقیاس دولتی و حکومتی دست آویزی می شه برای حملات بی مورد به کشورهای اسلامی. آمریکا و دول غربی به بهانه مبارزه با طالبان و القاعده مدتهاست که دارن در افغانستان هر روز دست به جنایات تازه تر میزنن.همچنین در سایر نقاط این منطقه.

هرگز فراموش نکنیم که زندان مخوف گوانتانامو در راستای زندانی و مجازات کردن اعضای القاعده ایجاد شده اما دریغ از یک عضو القاعده .همچنین ابو غریب . همه محل شکنجه افراد غیر نظامی و بیگناه هستن. تحقیر مسلمانان و عقده گشائی اجدادی غربیها بر سر اونها...

 

گروه ریگی گرچه هنوز به قدرت القاعده دست پیدا نکرده بود و لی سرویسهای اطلاعاتی غرب پشتوانه اون بودن . خط و ربط اون با برخی سرویس های اطلاعاتی پاکستان هم محرز شده.

در واقع غربیها با اجرای سیاست یک بام و دو هوا در مورد مساله تروریسم می خوان از به ظاهر خودی ها در راه ضربه زدن استفاده کنن.

 

همه میدونن بهترین راه برای انتقال مطلب و حک کردن اون در ذهن افراد تبلیغات عملیه. الان ایجاد این گروه های  تند رو بهترین تبلیغ عملیه . سرمایه گذاری کلانی که در این بخش میشه حتی شاید براشون ارزشمندتر از هزینه های تجهیز رژیم صهیونیستی باشه. در این مقاله مختصر مجال معرفی نئو صهیونیستها و پدیده آرماگدون و رابطش با ایجاد این گرو ها نیست. ولی بحث آرماگدون از موضوعاتیست که باید بهش پرداخته بشه و جریان منحط و بسیار خطرناکیه که باید راجع بهش حتما اطلاع رسانی بشه و در آینده مفصل بهش خواهم پرداخت و بعد دوباره به همین موضوع بر خواهم گشت و رابطه ها رو بیشتر موشکافی خواهم کرد. البته به زبان ساده.

در پایان نصرت تمامی مسلمانان راستین جهان رو برتمام دنیای کفر از درگاه امام زمان (عج) مسئلت دارم و سالروز تاج گذاری سلطان دو عالم رو هم بر همه آزادگان حقیقی از هر رنگ و نژاد تبریک می گم. ان شاء الله ما هم بتونیم جزء یکی از 313 سرباز حقیقی ایشون باشیم.

 

<<چنین گفت منذر که ما بنده ایم>>

<<خود اندر جهان شاه را زنده ایم>>

<<هنرهای ما شاه داند همه>>

<<که او چون شبان است و ما چون رمه>>

<<سواریم و گُردیم و مرد افکنیم>>

<<کسی را که دانا بُود نشکنیم>>

<<پر از مِهر شاه است ما را روان>>

<<بزیر اندرون تازی اسبی دوان...>>

 

والسلام.

  

/ 9 نظر / 35 بازدید
جملات زیبا

سلام من کوچیکتم هستم اون جمله از قبل بود اشتباها به نام قبل گذاشتم شرمنده دیگه تکرار نمیشه نزن تو رو خدا با تشکر محمد

غریب

سلام... ممنون از اینکه اومدی و حرفامو خوندی...(خودمونیم هیچ وقت فکر نمی‌کردم حرفام واسه کسی جاذبه داشته باشه...البته جز خودم...) دستگیری عبدالمالک حقیقتا هدیه‌ی امام زمان عزیزمون به ما مسلمونا بوده....

جملات زیبا

سلام دوست قدیمی با اجازه فعلا ایرانم اگه امری باشه در خدمتم مخلصیم محمد

گمنام

سلام دوست عزیز.کارتون خوب بود.سایت افلاکیان خاکی بروزه.تشریف بیارین خوشحال می شیم.

غریب

من کسانی رو که باورم دارن...باور دارم...[گل]

گمنام

آره دوست عزیز حق با شماست.یه اشتباه تایپی بوده.[لبخند] به هر حال ممنون از راهنمایی تون. دوست عزیز با اجازتون من شما رو خیلی وقته لینک کردم.[گل]

جملات زیبا

سلام طاها دوست وبلاگم رفته توی کما تو رو خدا واسش دعا کن و التماس دعا رو بزار توی وبلاگت کوچیکتم محمد

گمنام

سلام دوست عزیز.ممنونم از راهنماییتون.منم با اجازتون لینکتون کرده بودم.خدا قوت.

گمنام

سلام دوست عزیز.ممنونم از راهنماییتون.منم با اجازتون لینکتون کرده بودم.سر بلند و پیروز باشید.